Blackbarry Z30 i ZI 16GB

Shitet nga: adrian 21 Nën 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

28 000 LEK

Komuna: Durrës
pothuajse i ri shitet per arsye se eshte i komlikuar per personin ne fjale. I mbajtur mire me qese dhe klluf
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim