BlackBerry Z10

Shitet nga: neti 24 Nën 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

190 LEK

Komuna: Durrës
Prodhuesi: BlackBerry
Modeli: Z10
Tel eshte pothuajse si i ri asnje gervishtje.

Me super parametra dhe shume i vecante ne perdorim.

Cmimi 190 mije lek i pa diskutushem

Kontakt 0685315924
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim