Bateri Iphone 4 dhe 5s Origjinale

Shitet nga: klaus 18 Dhj 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
shes bateri per iphone 4 dhe 1 bateri 5s /
origjinale te perdorura por ne gjendje shume te mire pune. te ardhura nga amerika.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim