Aurikolar bluetooth samsung origjinal.i blere ne..

Shitet nga: Bruno 22 Tet 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 LEK

Komuna: Durrës
Eshte i perdorur vetem 4 here. Me te gjithe aksesoret dhe kutine origjinale
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim