Android Dual Sim

Shitet nga: celular android 23 Krr 00:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 LEK

Komuna: Durrës
Celulare android me dy karta i ri ne kuti shitet vetem per 120 mije leke te vjetra.

Disa nga opsionet qe permban celulari jane :

GPS Navigation,Email,FM Radio,MP3 Playback,Touchscreen,Bluetooth,Wi-Fi,Memory Card

Slots,Video Player,Front Camera,Message,HD Video Player,GPRS.

Celulari esht ngjyre e zeze dhe me kullufin e tij origjinal.

Per kontakt me dergoni email tek : erald.erald96@yahoo.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim