SHES URGJENT °Samsung Galaxy S2°16 GB NE KUTI.

Shitet nga: s2 13 Sht 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Durrës
-shes urgjent °SAMSUNG GALAXY S2° Ne gjendje speciale i ri ne kutin e vet origjinal me nje cmim pothuajse fal fare....

°KUJDES° telefoni nuk merr karikim e kam karikuar me karikuse universale,
nuk e kam cuar tek servisi sepse dua ta shes , prandaj e kam lene me kete cmim qe ai qe ta bleje ta rregulloje vete.

-madhesia 4.3 inxh me i madhe se iphone 4 dhe 5..
-kamera 8 mega pikse
-internet sa te duash... 2G, 3G me prove kur ta merrni me duart tuaja.....
-.....wi-fi shume te shpejte...802.,,,.
- aplikacione sa te duash , facebook, mansanzher. skype. viber. line youtube opera mini Playstore , etj etj
-telefoni vjen bashke me FISHEN PER PC+ KARIKUSEN+ FLETEN MBROJTESE TE XHAMIT+ KUFJET
-telefoni eshte 100% orgjinal me te gjitha aksesoret mbrenda....Mund ta beni tuajin vetem per 120 euro

tel 069 96 13 735
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim