SHES URGJENT °Iphone 4° 32 GB (si i ri)

Shitet nga: neti 04 Tet 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

159 EUR

Komuna: Durrës
-shes urgjent °IPHONE 4° i pa pare me nje cmim pothuajse fal fare....

- telefoni eshte i zhbllokuar fabrikish.

- 32 Gb memorie

-madhesia 3.5 inxh

-kamera 5 mega pikse shume e paster

-ngjyra e zeze

-internet sa te duash... 2G, 3G me prove kur ta merrni me duart tuaja.....
-.....wi-fi shume te shpejte...802.,,,.
- aplikacione sa te duash , facebook, mansanzher. skype. viber. line youtube opera mini etj etj
-telefoni vjen bashke me FISHEN PER PC+ KARIKUSEN+ FLETEN MBROJTESE TE XHAMIT+ KUFJET
-telefoni eshte orgjinal dhe i mbajtur per merak

Per me hume shiko ...http://www.gsmarena.com/apple_iphone_4-3275.php

kush ° NXITON FITON° Vetem per 159 Euro

TEL VOD 0699613735
TEL EAG 0685315924
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim