SHES URGJENT °Htc Desire HD° 3G, Wi-FI. Ne kuti.

Shitet nga: HTC 06 Sht 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Durrës
-shes urgjent htc i pa pare me nje cmim pothuajse fal fare....

-madhesia 4.3 inxh me i madhe se iphone 4 dhe 5..
-kamera 8 mega pikse
-internet sa te duash... 2G, 3G me prove kur ta merrni me duart tuaja.....
-.....wi-fi shume te shpejte...802.,,,.
- aplikacione sa te duash , facebook, mansanzher. skype. viber. line youtube opera mini etj etj
-telefoni vjen bashke me FISHEN PER PC+ KARIKUSEN+ FLETEN MBROJTESE TE XHAMIT+ KUFJET
-telefoni eshte orgjinal i ri ne kuti i pa perdor fare me te gjitha aksesoret mbrenda....

Per me hume shiko ...http://www.gsmarena.com/htc_desire_hd-3468.php

kush ° NXITON FITON°

TEL 068 53 15 924
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim