°SHES URGJENT° Iphone 4 °MBAJTUR PER MERAK°

Shitet nga: iphon 4 11 Sht 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Durrës
shes iphone 4 e kam mbajtur per merak eshte I zhbllokuar fabrikisht eshte 8 GB


nuk kam ca te theme me shume rreth ketij telefoni kush merret me kete pune e nje mire dhe e di se sa eshte cmimi realisht .

cmimi I pa diskutushem 200 mije lek te vjetra

-telefoni vjen bashke me FISHEN PER PC+ KARIKUSEN+ FLETEN MBROJTESE TE XHAMIT+ KUFJET

KUSH °NXITON FITON°

tel 068 53 15 924
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim