SAMSUNG GALAXY NOTE 3 32 GB N9005 i bardhe si ..

Shitet nga: Ardi 07 Dhj 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 000 LEK

Komuna: Durrës
Shes SAMSUNG GALAXY NOTE 3 modeli N9005 quad core 2.3 Ghz, 32 GB memori e brendeshme plus vend per karte memorie, 3 GB ram, ngjyre te bardhe i zhbllokuar fabrike per te gjita kartat dhe nuk ka asnje logo operatoresh apo network branding eshte 100% sim free dhe eshte ne gjendje perfekte pa shenjen me te vogel te perdorimit, si i ri, veshtir te gjeni Galaxy Note 3 ne kete gjendje dhe me kete cmim. Shoqerohet me fishen orgjinale. Shitet me nje cmim OKAZION prej 45.000 leke te reja i padiskutueshem. Per cdo informacion kontaktoni ne numrin e telefonit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim