IPhone 4

Shitet nga: Tiku 09 Nën 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Durrës
Iphone 4 , 16 gb , ne gjendje perfekte pa asnje te gervishtur , shitet per cmim te fundit 200 mi , ose nderrohet me galaxy s3 te jet ne gjendje te mir sikur iphoni
Iphoni ka 2 kellufe dhe karikusin origjinal te perfshir ne cmimin 200 mi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim