Telefon Fiks Panasonic + paisja magicJack

Shitet nga: MagicJack 30 Nën 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 LEK

Komuna: Durrës
Shes Telefon Panasonic KX-TG161 (telefon Fiks) i cili lidhet me fishen e internetit. Gjithashtu paisja magicJack e cila mundeson komunikimun me njerezit ne largesi jashte shtetit te cilet posedojne edhe ata magicJack,SHITET VETEM PAISJA PA ABONIM.Ajo punon vetem me ane te internetit . Shiten Edhe vec e vec. Te dyja paisjet jane te perdorura dhe jane ne gjendje pune te shkelqyer . Telefoni vjen me karikusin edhe 2 fisha per lidhjen me magicJack.

Tel - 15 mij leke
magicJack - 15 mij leke (vetem paisja)
nqs i merr te dyja bashke 25
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim