OKAZION dvr video regjistrimi live mbi 1muaj reg..

Shitet nga: DVR 14 Krr 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Durrës
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
shitet dvr me hardisk origjinal 500gb i ri i paperdorur me 4 dalje kamerash me dalje interneti qe mundeson pamjen e kamerave edhe nga telefoni juaj kudo qe te jeni dhe jasht shtetit ose nga kompjuter tjeter me kohe regjistrimi me shume se 1 muaj.ne cmim perfshihen dvr hardisk mouse 4 kamera cilesore me infra cmimi280euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim