4 kamera 360 grad

Shitet nga: Gazi 16 Jan 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   800 LEK

Komuna: Durrës
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Shiten 4 camera. 360 grad..
Camerat jane te plotesuara dhe ne gjendje pune....
Jane 4 camera +2 paketa + 4 pjese tjera . Sic shihen ne foto.
Jane Shum pak te perdorura....
Camerat vijne nga italia

Shiten per vetem 800 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim