televizor 42" LG

Shitet nga: nel 29 Nën 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv 42" inch/polsh LG ngjendje pune te perkryer

25,000 leke te reja i padiskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim