Tv lg flatron m1921a

Shitet nga: juri 04 Gsh 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

93 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet tv flatron m1921a bashke me telekomande origjinale lg vetem telekomanda kushton 25 euro te dyja bashke shiten 93 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim