Televizor Rocstar

Shitet nga: dardan 06 Qer 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
televizor i perdorur sa me ka ardhur nga italia ,e shes per arsye mos perdorimi vetem 50 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim