OKAZION.Tv Philips20",Mikrovale Elektrolux & kre..

Shitet nga: tv 24 Nën 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Ne gjendje shume te mire te gjitha. Shiten dhe vec. Mund te nderrohen me dicka qe mund te me interesoje. Mirepres ofertat tuaja.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim