Dreambox Satelit cccam mgcamd SKY IT/DE/UK kana..

Shitet nga: Swiss TV 07 Gsh 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Full CCcam Server, Pa asnje ngrirje,
ofrojme abonimin e te gjitha llojeve te reseverve
per shumicen e tyre kemi edhe listat e renditura sipas desheries se Klientit.

DigitAlb + Tring HD
Sky it
Sky de HD
Sky uk HD
Canal+ (Spain) HD
Sky France HD
Digiturk
dhe shum te tjera...

Mund te me kontaktoheni edhe per testim 24h (nje dite) dhe te kontrolloni kualitetin...

SKYPE: a.habib35
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim