Objektiv dhe blic nikon

Shitet nga: BENI 23 Mar 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

720 EUR   800 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Fotoaparate
1)- OKAZION ;;LENTE NIKON 17-50, F2.8 VR STABILIZER '' 340 EURO '' i diskutueshem 2)- blic nikon SB 910 POTHUAJSE I RI CMIMI 390 EURO I DISKUTUESHEM....FLM CEL; 0682192885 0695422502
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim