NIKON LENTE

Shitet nga: leonard 26 Nën 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Fotoaparate
Shes 2 lente per nikon 24-70f2.8 dhe 80-200 f 2.8 me cmim te arsyeshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim