Digital Foto Frame

Shitet nga: Juli 04 Nën 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Fotoaparate
I pershtatshem per shtepi ose per dyqane. (per rreklama)
Me memorie te brendeshme dhe Usb
Luan Foto Muzike dhe Video

Dergo mesazh nqs je I interesuar , te marr vete ne telefon.
Tel: 0686068591


30 mije Lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim