Casio EXILIM EX-FH20

Shitet nga: Gesti 06 Jan 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet Casio High Speed EXILIM EX-FH20 Digital Camera - Black

Aparati eshte ne gjendje shum te mire siq e shikoni dhe ne foto

Shitet per arsye mosperdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim