CANON EOS D30

Shitet nga: marjo 21 Gsh 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

230 EUR   280 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Fotoaparate
eshte me dy lente... nje per distanca te largeta dhe nje per afer dhe per cilesi fotografie.
dy bateri
karte memorje ssd 4gh
karikues origjinal
chante

KA SHUME CILESI TE LARTE FOTOGRAFIE (PROFESIONAL)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim