Aparat Samsung WB1100F Per Foto dhe Video

Shitet nga: Olsi 28 Tet 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Fotoaparate
16.2mp Effective Megapixels CCD Sensor...35x optical zoom..me wifi per te postuar kudo fotot tuaja Ne rrjetet sociale etj
Cmimi 300 Euro ..I Diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim