iPod 8GB

Shitet nga: denis 30 Nën 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Durrës
Shitet iPod 8Gb ,me Wi fi, kamer para dhe mbrapa. Nuk pranon kart.
Cmimi i diskutueshem!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim