Oferte Mbrojtese xhami per Iphone & Samsung

Shitet nga: viewplus 17 Shk 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 LEK   500 LEK

Komuna: Durrës
Oferte

Shiten mbrojtese xhami per Smartphone Iphone 5, Iphone 6, Iphone 6plus
Samsung S5, Samsung S6, Samsung S6 Edge. Xhami eshte Nano Slim dhe shume rezistent.
Gjithashtu xham te harkuar 3D me ngjyra per Iphone.
Shitje me shumice dhe pakice.

Per me shume info kontaktoni ne :
+355 699729927
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim