switch16port(5 cope)

Shitet nga: Soni 22 Sht 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 LEK

Komuna: Durrës
Shes 5 switche 16port 10/100mbps te llojit PLANET.
Dy te reja te paperdorura dhe 3 te perdorura por ne gjendje teper te mir funksionale.

Cmimi te peste 100 Lek.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim