Processor AMD Athlon 64 X2 7750 Kuma Dual-Core 2..

Shitet nga: Francesko007 16 Nën 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Durrës
AMD Athlon 64 X2 7750 Kuma Dual-Core 2.7GHz 95W black edition Processor
Socket Am2+
Per windows 32 dhe 64 bit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim