Printer + Scanner

Shitet nga: Xhoi 12 Tet 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Durrës
Printer + Scaner ( Epson ) eshte me 4 ngjyra ( e verdh, e zez , blu dhe roz ) , A4, 3 Muaj i perdorim , gjithcka punon normal + DISC konfigurimi . Per me shum na kontaktoni. Flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim