PRINTERA DHE MONITORE

Shitet nga: besmir 11 Maj 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR   150 000 EUR

Komuna: Durrës
SHITEN URGJENTISHT PER ARSYE LIKUIDITETI

50 MONITORE 15 ,17, 19 INCH MIX COPMAQ, HP,HANNS G

10 MAKINERI PRINTIMI: ,SKANER FOTOKOPJE,FAKS, PRINTER TE LLOJEVE TE NDRYSHME !

ALL IN ONE QE KRYEN CDO FUNKSION FAX FOTOKOPJE PRINTER!

MARKAT JANE DELL,HP,EPSON,KODAK!

SHITEN TE GJITHA KOMPLET PA MUNDESI ZGJEDHJE MIDIS TYRE !

CMIMI ESHTE SHUME I ARSYESHEM

MONITORET

PRINTERAT JANE TE NDRYSHEM

DHURATE JANE NJE KUTI E MADHE ME FISHA HDMI

FISH PRINTERASH MONITORESH ,FAKSI TELEFONI DIKU 80FISHA TE NDRYSHEM

+3COMJUTERA NJESI QE JANE PER PJESE

MOS E HUMBISNI KTE MUNDESI !VETEM PER PAK DITE!

$$............. SHITEN TE GJITHA BASHKE JO VEC E VEC .........££ FALEMINDERIT!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim