Kase + bllok ushqimi 350w per pc

Shitet nga: Francesko007 16 Nën 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

16 EUR

Komuna: Durrës
Kasa dhe blloku i ushqimit jane te perdorura me cmim shum te arsyeshem, shiten dhe te ndara nga njera-tjetra.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim