Formatime

Shitet nga: andi 10 Nën 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 LEK

Komuna: Durrës
Formatojme dhe rregullojme pc te ndryshme
me windows 8 , windows xp dhe windows 7
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim