Bokse

Shitet nga: Andi 08 Nën 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
2 pale bokse
1 pale e perdorur dhe tjetra e re
e perdorura 1000 lek
e reja 1500 lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim