2 PRINTER

Shitet nga: Eneo Çera 17 Dhj 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
SHITEN DY PRINTERA LEXMARK E 120 NE GJENDJE PERFEKTE
1 PRINTER 5000 LEKE TE REJA NQS DONI DHE BOJE REZERVE E PA HAPUR NGA KUTIA PER VETEM 11000 LEKE TE REJA PO TA BLESH VETEM BOJEN KUSHTON 9500 LEKE TE REJA.
JU FALEMINDERIT NA KONTAKTONI :0682887303.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim