Subwoofer Marshall+ Kitarre Elektronike

Shitet nga: Ledi 04 Dhj 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

23 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Të tjera
Shes Subwoofer Marshall 250 W dhe Kitarre Elektronike Clifton
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim