Paisje Per Dj

Shitet nga: Edmond 04 Tet 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   800 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Të tjera
2 boxse Gemini 2 x 500 wat
1 amblifigator lem 2400 wat nga 1200 per krah
Se bashku me 2 stativa dhe kabullat perkates ✔️
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim