URGJENT

Shitet nga: Bruno 17 Dhj 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shitet sub vufer me amplifikator te integruar. I paperdorur pothuajse fare.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim