Radio Marese

Shitet nga: Radio 24 Nën 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet 1 pale radio marese,marka motorola.Radio me bateri
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim