MIXER LEM (rd 82 fx)

Shitet nga: Armaldo 03 Nën 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
SHES MIXER LEM : NDERROHET ME I PHON 5
SHERBEN PER STUDIO,PER DJ,PER MUZIK LIVE,, ETJ...
MIXERI ESHTE SHUME PAK I PERDORUR SHITET PER ARSYE TE MBYLLJES SE AKTIVITETIT....
ESHTE I PAISUR ME FISHAT PERKATESE...
PER ME SHUM INFORMACIONE KONTAKTONI : 0682761268

CMIMI: 150 EURO I DISKUTUSHEM....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim