Kasetafon Alpine dvd me tac + amplifikator.

Shitet nga: Alpine 07 Krr 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Kasetafon Alpine dvd me tac + amplifikator.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim