Impjant muzikor per makina

Shitet nga: edison 18 Nën 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shitet impjant muzikor per makina .2 amplifikator .blaupunkt 480w dhe sony 350w te dy profesjonal.1 boks subvufer 400w i futur ne kas cilindrike origjinale .kasetofon shum funksional.usb.radio cd.memorje card.dalje per kamera dhe sensor parkimi.dvd.si dhe per monitor ne kokat e sediljeve.panel lcd.te gjitha ne gjendje perfekte.mund ti provoni para se ti merni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim