FHILIPS MZ7 2X100W

Shitet nga: saimir 14 Gsh 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
She ket stereo te markes Fhilips Mz 7 eshte nje stereo fantastike me dy vede kasetash ,
3 vende disqesh dhe radio .plus qe ka dalje per te lidhur mp3,me kompiuter ose cfar dolloj telefoni per te ngjuar muzik me volum te larte stereo eshte ne gjendje shum te mir thjesht disqet nuk i lexon por te gjitha te tjerat jan ne rregull nese deshironi mund te rregulloni vet disqet, mua sme kan hyre ne pun shum per disqet sepse e kam perdorur per te ngjuar muzik nepermjet mp3 Fuqia 2x100w.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim