MANJETOFON STEREO SONY

Shitet nga: Medi 13 Qer 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
SHES MANJETOFON STEREO, PERDORUR SHUME PAK POTHUAJSE E RE. -ME 3 VENDE CD, ME 2 VENDE CASSETE ME 2 BOXSE, RADIO DHE TELEKOMANDE,
-RREGJISTRON NGA CASETA NE CD OSE NGA RADIO NE CD, LEXON CD NE Mp3, PRA SISTEM DIXHITAL, ESHTE BLERE NE ITALI 389 euro. E SHES SE NUK E PERDOR ME PER 250 EURO.
-
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim