Boksa per dj

Shitet nga: haziz poti 30 Nën 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
shes 4 boksa dj njeri ka difekt jan te amplifikuar 2 jan nga 350W dhe 2 te tjert jan nga 250W jan ne gjendje pefekte PRESIM MYSHTERI SERJOZ JU FALEMINDERIT
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim