u shit flm merrjep

Shitet nga: ples 22 Tet 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

18 000 LEK

Komuna: Durrës
PS3 I VEHET CIPI ME NJE LEV FISHAT PERKATESE DHE NJE DISK
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim