Xbox one me camera kinekt me dy leva dhe loje c..

Shitet nga: psxboxone 01 Tet 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Durrës
Shitet Xbox one i fundit sh pak i perdorur me camera kinekt, me dy leva dhe me lojen call of duty ghosts , cmimi 400 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim