Salle playstation

Shitet nga: arkend 25 Nën 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 LEK

Komuna: Durrës
Shes salle playstation ne gjendje perfekte pune. 4 TV Samsung hd 42'; 4 playstation me chip te integruar dhe me te gjith lojrat e fundit te instaluara ( gta 4,5, pes 13 14, fifa, baterfield, blur, call of duty 1 2 e te tjera) 14 leva ne gjendje shum te mire; 4 divane dhe 8 pupa.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim