Psp Dhe Ps2

Shitet nga: Eli Koxha 29 Nën 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Psp Version 6.30 , Me nje disk filmi (White chicks) , Me Adaptor dhe Mbrojtes I ardhur Nga Anglia ne gjendj te persosur shume pak i perdorur
Playstation 2 Me 4 Disqe dhe 3 Leva , 3 karte memorie ne gjendje te mire .
Shiten 200 Euro Se Bashku Ose Me Marrveshje .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim