Ps4

Shitet nga: Buci 20 Nën 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Shes 3 PS4 ne kuti te paperdorura per shkak te prishjes se biznesit me 5 telekomanda dhe me 5 lojra,ne kuti dhe lojrat dhe telekomandat.2milion te gjitha ose shitet te ndara
0685880107
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim